Слухати

Чи безпечно їздити Шулявським мостом?

28 лютого 2017 - 21:30
Генеральний директор «Київавтодору» каже, що експертизи проводили всю ніч — їздити безпечно. Поки що обмежено рух лише вантажного автотранспорту
Чи безпечно їздити Шулявським мостом? / Новини на Громадському радіо

Після обвалу частини конструкцій Шулявського автомосту рух транспорту відновлено, пустили і тролейбуси. Наскільки безпечна ситуація після аварії Громадському радіо розповів генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густєлєв:

«Безпечно, у іншому випадку ніколи б не пішов рух. Щоб поновити рух були проведені відповідні випробування, вони проходили всю ніч. Був залучений спеціалізований науковий заклад, який має відповідну ліцензію і займається саме цим профілем. Ними був виданий висновок, що рух можливий, є тільки обмеження для руху вантажного транспорту».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+