Слухати

Експерти з’ясують до ранку, чи відкривати Шулявський міст, — Кличко

28 лютого 2017 - 00:15
Частина Шулявського мосту обвалилася ввечері 27 лютого
Експерти з’ясують до ранку, чи відкривати Шулявський міст, — Кличко  / Новини на Громадському радіо

 Постраждалих під час обвалу зовнішніх конструкцій пішохідної частини Шулявського мосту немає. Зараз експерти Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій та Інституту експертного проектування з’ясовують, чи придатний міст для подальшої експлуатації, повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

«Міст старий, під ним також було дві пожежі. Після них шляхопровід обстежували і тоді визначили, що він в передаварійному стані, але може експлуатуватися. І ми планували ремонтувати його цього року, — зазначив Віталій Кличко. — Експерти всю ніч працюватимуть і ми очікуємо зранку результати експертизи щодо стану мосту: чи можна його і на яку потужність експлуатувати. Будуть здійснювати випробування з технікою. Далі є два варіанти: або перекривати рух шляхопроводом, або дозволити обмежений рух», — цитує Кличка прес-служба Київської міської державної адміністрації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+