Слухати

Помер адвокат Віктор Паршуткін, який захищав українського політв’язня Литвинова / Новини на Громадському радіо

Помер адвокат Віктор Паршуткін, який захищав українського політв'язня Литвинова

28 лютого 2017 - 14:05
Проти ночі 28 лютого раптово помер Віктор Васильович Паршуткін, член АП Московської області, завідувач філією № 28 Московської обласної колегії адвокатів

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Антон Наумлюк.

На сайті Федеральної палати адвокатів РФ опублікували некролог.

Віктор Паршуткін розповідав «Громадському радіо» про те, що до українця Сергія Литвинова застосовувалися тортури, а свідчення, які слідчі записали в протоколи допитів, він не давав.

Нагадаємо, що спочатку Литвинова звинувачували в «каральних операціях у складі воєнізованого батальйону «Дніпро» проти мирних жителів Донбасу, а саме у масових вбивствах і зґвалтуваннях (кількість жертв було не менше 30 чоловіків, 8 жінок та дванадцятирічна дівчинка)». Але згодом йому висунули звинувачення у розбої. 

25 листопада 2015 року кримінальне переслідування Литвинова за вбивства (ч.2 ст.105 КК РФ) і застосування заборонених методів ведення війни (ч.1 ст.356 КК РФ) було припинено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+