Слухати

Залишені у Криму українські кораблі розбирають на запчастини — командир ВМС / Новини на Громадському радіо

Залишені у Криму українські кораблі розбирають на запчастини — командир ВМС

28 лютого 2017 - 08:43
Кораблі ВМС України, які залишились у Криму, використовуються як донори для російських суден

Про це заявив командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко, повідомляє «5 канал».

«Українські кораблі стоять окремо, їх виділили як техніку іноземної держави, але за нашими даними, вони існують як донори. Їх розкомплектовують. Ми маємо певні дані щодо коефіцієнту готовності Чорноморського флоту, як бачите, у них постійно курсує «сирійський експрес». Великі десантні кораблі постійно йдуть на перехід моря. І той же наш «Костянтин Ольшанський», такий же проект як 775, він використовується як корабель-донор. Ті ж «Тернопіль», «Луцьк» використовуються для їхніх малих протичовнових кораблів, тих, які зараз несуть, як говорять, вахту в районі наших газових родовищ», — каже Воронченко.

Він впевнений, що дипломатичними перемовинами, а також зусиллями міжнародної спільноти можна добитися від Росії компенсації у грошовому еквіваленті, або ж повернення кораблів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+