Слухати

Через захоплення «Укртелекому» роботу можуть втратити близько тисячі людей / Новини на Громадському радіо

Через захоплення «Укртелекому» роботу можуть втратити близько тисячі людей

01 березня 2017 - 17:12
В результаті захоплення підрозділу «Укртелекому» на непідконтрольній території Донецької області роботу може втратити майже тисяча співробітників

Про це «Громадському радіо» розповів прес-секретар Укртелекому Михайло Шуранов. Він нагадав, що сьогодні озброєні люди захопили офіс «Укртелекому» в Донецьку. Компанія була змушена припинити обслуговування близько двохсот тисяч абонентів.

«Приблизно 200 тисяч людей, які користуються телефонією, із них приблизно 40 тисяч — це були користувачі інтернету. Наразі вони послуг не отримують, тому що локальний фрагмент мережі «Укртелеком», що знаходиться на непідконтрольній території Донецької області — він відключений від національної мережі «Укртелеком», — розповів пан Шуранов.

Він також додав, що сьогодні загарбники збирали співробітників компанії і робили їм якісь оголошення, але які саме, він не знає. В «Укртелекомі» сподіваються, що загрози для життя працівників немає і готові працевлаштувати тих, хто побажає перевестися до підрозділів компанії на підконтрольних територіях, на існуючі вакансії.

В окремих районах Луганської області проблем із роботою «Укртелекому» сьогодні не було, — повідомив Михайло Шуранов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+