Слухати

В ОБСЄ зафіксували похоронні фургоні на кордоні з Росією / Новини на Громадському радіо

В ОБСЄ зафіксували похоронні фургоні на кордоні з Росією

01 березня 2017 - 17:40
У місії ОБСЄ, чиї бази знаходяться на російських прикордонних пунктах пропуску, заявили про перетин українсько-російського кордону похоронними фургонами

Про це йдеться у звіті місії з 22 по 28 лютого.

«Протягом звітного періоду спостережна місія бачила дві „швидкі“, які перетинали кордон між Україною і Росією і два похоронних фургона», — заявили в місії.

Перший похоронний фургон був помічений 22 лютого на пункті пропуску Донецьк, він перетнув кордон з Росії в Україну о 16.00. Другий фургон був помічений 27 лютого на пункті Гуково. Транспортний засіб мав українські номерні знаки і перетнув кордон в Україну о 16.35. На фургоні був напис «Реквієм» російською мовою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+