Слухати

Бойовики описують майно «Донбас Арени» — директор «Шахтаря» / Новини на Громадському радіо

Бойовики описують майно «Донбас Арени» — директор «Шахтаря»

02 березня 2017 - 17:05
У Донецьку озброєні люди продовжують блокувати Донбас Арену, вони здійснюють опис майна на об’єкті

Про це 2 березня на брифінгу повідомив генеральний директор ФК Шахтар Сергій Палкін, передає «LIGA.net».

«Що стосується Донбас Арени, то на сьогодні всі входи заблоковані озброєними людьми. Офісні працівники також не мають можливості потрапити туди. Така можливість є тільки у чергової зміни, яка може запобігти аварійним ситуаціям. Якщо говорити про футбольну кадемію, що знаходиться в Донецьку, також були спроби представників самопроголошеної «республіки» вплинути на роботу цього об’єкта», — сказав він, зазначивши, що в академії Шахтаря тренуються близько 200 дітей.

Пан Палкін також зазначив, що, за його даними, наразі аварійної ситуації на «Донбас Арені» немає.

«Зараз озброєні люди здійснюють опис майна», — сказав гендиректор Шахтаря.

У свою чергу директор Гуманітарного штабу Ріната Ахметова ухилився від відповіді на питання журналістів, чи ведуться переговори з керівництвом бойовиків про можливе розблокування «Донбас Арени».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+