Слухати

Парламентський комітет Британії вимагає посилення відносин з РФ / Новини на Громадському радіо

Парламентський комітет Британії вимагає посилення відносин з РФ

02 березня 2017 - 11:39
Представники парламентського комітету у закордонних справах Великої Британії виступають за посилення відносин держави з Росією

Про це йдеться у звіті цього комітету щодо британсько-російських відносин, повідомляє видання The Financial Times.

У документі депутати висловлюють скепсис стосовно вимог Британії до ООН щодо розслідування військових злочинів Росії в Сирії. Парламентарі впевнені, що якщо ці військові злочини не доведуть, то «Кремль почне використовувати сприятливі для себе заяви щодо подвійних стандартів і ворожості західних держав».

Водночас міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон закликає посилити тиск проти Росії через її агресію в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+