Слухати

Прокуратура проводить 15 обшуків, пов'язаних з «Укрзалізницею»

02 березня 2017 - 20:16
Силовики перевіряють взаємодію державної компанії зі страховиками та постачальниками дизельного палива
Прокуратура проводить 15 обшуків, пов’язаних з «Укрзалізницею» / Новини на Громадському радіо

Як повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, обшуки проходять в головному офісі «Укрзалізниці», в офісах підприємств-контрагентів і за місцем проживання фігурантів.

Також у коментарі агентству УНН заступник прокурора міста Андрій Андрєєв розповів, що правоохоронці перевіряють взаємодії керівництва «Укрзалізниці» зі страховою компанією «Інтерполіс», а зв’язки з підприємствами — постачальниками дизпалива.

«Встановили ми два таких підприємства і загальні збитки від взаємодії з цими підприємствами становлять на нашу думку близько 120 мільйонів гривень», — сказав Андрій Андрєєв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+