Слухати

Якщо ситуація не покращиться, воду до Авдіївки поставлятиме Червоний хрест / Новини на Громадському радіо

Якщо ситуація не покращиться, воду до Авдіївки поставлятиме Червоний хрест

02 березня 2017 - 10:10
Червоний Хрест має намір організувати перевезення води в Авдіївку для бідних і хворих, якщо ситуація не покращиться

Про це заявив заступник гендиректора Національного комітету Червоного Хреста Валерій Серговський, — повідомляє канал «112 Україна».

«В Авдіївці гуманітарна ситуація складна, в основному, за рахунок того, що населення відчуває важкий психологічний стрес. З водою місцева адміністрація робить все можливе, щоб налагодити подачу води. Якщо ситуація не покращиться, Національний комітет готовий організувати для найбільш бідних і хворих перевезення води туди від наших донорів», — каже Серговський.

Пан Серговський також зазначає, що керівництво Донецької обласної організації Червоного Хреста повністю перемістилося з Краматорська до Авдіївку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+