Слухати

Створено посібник для родичів тих, хто став жертвою торгівлі людьми в Росії

03 березня 2017 - 20:09
Оприлюднено рекомендації щодо простих, але необхідних кроків, які необхідно здійснити, аби особа була визнана потерпілою від торгівлі людьми, а також, задля забезпечення прав громадянина України
Створено посібник для родичів тих, хто став жертвою торгівлі людьми в Росії / Новини на Громадському радіо

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Медійною ініціативою за права людини (МІПЛ) створили мобільну покрокову інструкцію, яка призначена для родин тих громадян України, які потрапили в схеми залучення до незаконного обігу наркотиків на території Росії шляхом омани, шантажу та примусу. 

Інфографіку, яка створювалася у консультаціях з державними органами, представили, як візуалізацію набору рекомендацій щодо простих, але необхідних кроків, які необхідно здійснити, аби особа була визнана потерпілою від торгівлі людьми (якщо такий факт справді мав місце), а також задля забезпечення прав громадянина України в місцях несвободи на території Росії та при поверненні до України.

Аби максимально спростити завдання для родичів потерпілих, а також зекономити їх час – в Інструкції наведені в тому числі посилання на зразки документів, які необхідно подавати до органів державної влади.

Окрім того, правозахисники публікують рекомендації для тих людей, які не знають, де перебувають їх близькі, але підозрюють, що вони могли бути затримані. Детальну інформацію можна подивитись на сайті. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+