Слухати

Мінінформполітики перевіряє заяву Захарченка щодо теле- і радіомовлення в Україні / Новини на Громадському радіо

Мінінформполітики перевіряє заяву Захарченка щодо теле- і радіомовлення в Україні

04 березня 2017 - 16:47
У Міністерстві інформаційної політики перевіряють заяву ватажка «ДНР» Захарченка про те, що мовлення теле- і радіоканалів так званої «ДНР» від сьогодні розширено на ряд регіонів України

В коментарі «Громадському радіо» держсекретар міністерства Артем Біденко розповів, що наразі у міністерства немає підтвердження цих даних.

Зазначимо, що заяву про  розширення мовлення оголосив ватажок самопроголошеної республіки Олександр Захарченко, який віддав команду на запуск роботи нового передавача прямо під час прес-конференції.

Слова Захарченка наводить ресурс бойовиків «ДАН».

«Телеміст, який покаже в прямому ефірі роботу нашого міністерства зв’язку, який забезпечив стійкий сигнал на територію ДНР, і ту територію, яка знаходиться в Дніпропетровській, Харківській, Херсонській областях», — заявив Захарченко.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+