Слухати

«У країні публічно підтверджена цензура» — керівниця холдингу «Вєсті» / Новини на Громадському радіо

«У країні публічно підтверджена цензура» — керівниця холдингу «Вєсті»

04 березня 2017 - 13:56
Керівниця медіа холдінгу «Вести» Ольга Семченко називає актом цензури рішення Нацради з питань телебачення та радіомовлення не продовжувати радіостанції ліцензію на мовлення у Києві

Заяву Семченко цитує сайт «Радіо Вєсті».

«У країні публічно підтверджена цензура. 3 березня Нацрада з питань ТБ і радіомовлення винесла протиправне рішення про непродовження ліцензії «Радіо Вєсті» в Києві, незважаючи на багатотисячну підтримку українців. Нацрада остаточно зарекомендував себе як не просто репресивне, а й регресивне відомство», — вважає керівниця медіа холдингу.

Нагадаємо, Нацрада з питань телебачення та радіомовлення пояснювала відмову продовжувати ліцензію тим, що редакція мала чотири попередження, зокрема через поширення в ефірі закликів до агресивних дій та ворожнечі.

Як зазначила заступник голови Нацради Уляна Фещук, одне з попереджень було накладено через пряму мову в ефірі представників бойовиків ОРДО та прямі заклики до сепаратизму.

«Друге попередження було за перешкоджання законній діяльності Нацради, у вигляді ненадання радіостанцією записів ефіру та інших фактів. Крім того, було попередження за присутність в ефірі Тетяни Монтян, мова якої ображала честь і гідність, і не була припинена журналістом», — зазначила Фещук.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+