Слухати

Авдіївка через обстріл знову без світла — голова міської ВЦА / Новини на Громадському радіо

Авдіївка через обстріл знову без світла — голова міської ВЦА

05 березня 2017 - 18:00
Авдіївка через обстріл знову без світла, знеструмлена Донецька фільтрувальна станція, вода в будинки надходить самопливом.

Про це «Громадському радіо» розповів глава військово-цивільної адміністрації міста Павло Малихін. Він уточнив, що, з досвіду минулих відключень, відремонтувати лінію електропередач вдасться не раніше, ніж через два дні.

«Потрібне узгодження СЦКК, одна-друга сторона, написати листи, вивезти знов ремонтників, поки не буде з того, з другого боку наглядачів, поки з другого боку не буде ОБСЄ, до тих пір не буде ремонту», — розповів Малихін.

Нагадаємо, тільки вчора фахівці закінчили ремонт на Донецькій фільтрувальної станції та в будинках з’явилася вода.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+