Слухати

Французький астронавт показав, як виглядають єгипетські піраміди з космосу — фото / Новини на Громадському радіо

Французький астронавт показав, як виглядають єгипетські піраміди з космосу — фото

05 березня 2017 - 11:15
Наймолодший астронавт Європейського космічного агентства француз Томас Піску показав, як виглядають піраміди Єгипту з космосу

Астронавт зробив фото, перебуваючи на борту Міжнародної космічної станції і опублікував його на своїй сторінці у Twitter.

Піску підписав зображення:

«Думав, що я нарешті зміг сфотографувати єгипетські піраміди, але виявилося, що це менші з них. Вони розташовані південніше. Чорт візьми, їх все-таки не так легко помітити з космосу».

У своєму мікроблозі у Twitter Томас Піску регулярно викладає різноманітні знімки з космосу, а саме краєвиди різних країн. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+