Слухати

Росія може отримати посилення санкцій — Тука / Новини на Громадському радіо

Росія може отримати посилення санкцій — Тука

05 березня 2017 - 17:29
У випадку «націоналізації» підприємств, анонсованих ватажками «ЛДНР» Росія може отримати посилення санкцій

Про це на сторінці у Фейсбук повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

«Протокол до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод
Стаття 1
Захист власності
«Кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності інакше як в інтересах суспільства і на умовах, передбачених законом і загальними принципами міжнародного права».

Росія докладає неймовірних зусиль, аби позбутись міжнародних санкцій. Тут і пропаганда, і фінансування про-російських політичних партій та громадських організацій в Європі, і підкуп політиків, і економічний тиск, і використання збройних сил (Сірія).
В разі «націоналізації» підприємств, яка була «офіційно оголошена» рупорами Росії Захарченком та Плотницьким, про-російські сили отримують великий удар «під дих», адже в європейській спільноті право власності — одна з фундаментальних святинь.
В такому випадку, Росія може нарватись на посилення санкцій!

p.s. Попередні «віджими» і пограбування здійснювались в ОРДЛі «неофіційно»: невідомими громадянами та чоловічками з воєнторгу», — написав Георгій Тука.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+