Слухати

У модульному містечку в Харкові загинув підліток / Новини на Громадському радіо

У модульному містечку в Харкові загинув підліток

05 березня 2017 - 21:22
На 13-річного хлопця впали металеві ворота

 Подія сталася сьогодні ввечері, повідомляє видання «МедіаПорт» із посиланням на мешканців модульного містечка. Від пориву вітру на спортмайданчику на хлопця-переселенця впали металеві ворота.

«Ворота на футбольному полі не були закріплені і впали на дитину. Перекладина вдарила його по голові. Дівчина, яка поверталася з роботи, підійшла, хлопчик ще дихав. Викликали швидку … Лікарі сказали, що травма, не сумісна з життям », — розповіла ресурсу мешканка містечка Ірина.

Заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан заявляє, що міська влада не має відношення до цього майданчика, і каже, що він був не в комунальній вланості.

«Майданчик будували по тендеру, який проводила німецька сторона. І будували його київські підрядники. Я в технічній стороні питання не розбираюся. Тут експерти, вони зроблять відповідний висновок. Як мені сказали, це тип майданчика, де ворота не закріплюються. Але я за це не відповідаю», — сказала Горбунова-Рубан.

Харківський журналіст В’ячеслав Мавричев, посилаючись на підлітків, які грали на спортмайданчику, пише, що ворота за сьогодні падали рази три. Він додає, що батьки загиблого звинувачують у трагедії адміністрацію містечка. За даними журналіста, мешканці кілька разів просили адміністрацію закріпити ворота, але вона цього не зробила.

Загиблий хлопчик був родом з Луганщини, з багатодітної родини. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+