Слухати

Бойовики оприлюднили відео, як падає вентиляційний стовбур на шахті «Бутівка» / Новини на Громадському радіо

Бойовики оприлюднили відео, як падає вентиляційний стовбур на шахті "Бутівка"

06 березня 2017 - 13:49
Представники незаконного збройного формування зняли на відео падіння покинутого вентиляційного стовбура шахти «Бутівка», розташованої в районі промислової зони Авдіївки Донецької області

 Відео було опубліковано 5 березня.

Бойовики стверджують, що обстріл вентиляційного стовбура ведеться з напряму позицій українських військових.

У прес-центрі штабу АТО заявляли, що 5 березня бойовики обстрілювали район шахти «Бутівка» з танків. У районі промзони Авдіївки несе службу 72-га бригада ЗСУ. У Міноборони стверджують, що військові повністю контролюють ситуацію на цій ділянці фронту, незважаючи на обстріл з танків і артилерії.

У разі обстрілів позицій ВСУ командирам підрозділів «надано право відкривати вогонь такої високої інтенсивності, наскільки це буде необхідно».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+