Слухати

Луганщина: після конфлікту з місцевим жителем нацгвардієць застосував зброю / Новини на Громадському радіо

Луганщина: після конфлікту з місцевим жителем нацгвардієць застосував зброю

06 березня 2017 - 10:52
Під час перевірки автомобіля жителя міста Попасна між ним та військовослужбовецем Національної гвардії України стався конфлікт

Чоловік образливо висловлювався у бік українських військовослужбовців, без дозволу вийшов з автомобілю та намагався відштовхнути співробітника НГУ, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Зазначається, що нацгвардієць після застереження про можливе застосування зброї був змушений дати попереджувальний постріл угору.

Втім, чи вдалося дійти порозуміння в цій ситуації в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації не повідомляють.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+