Слухати

Росія підтримує бойовиків і після позову до Гааги - професор Єлю

06 березня 2017 - 12:58
У Гаазі в рамках позову України проти Російської Федерації Міжнародний Суд ООН 6 березня розпочав слухання про застосування заходів
Росія підтримує бойовиків і після позову до Гааги - професор Єлю / Новини на Громадському радіо

Як представник позивача виступив професор міжнародного права Єльського університету Гарольд Хонгджу Кох:

«Ще декілька тижнів тому мешканці Авдіївки постраждали від застосування озброєнь, які постачалися російською стороною. І навіть, коли вже було здійснено цей позов в січні, наприкінці січня 2017 року з російської сторони продовжується підтримка збройних формувань», — сказав Кох.

Позов був поданий 16 січня 2017 в Міжнародний Суд ООН з метою залучення Російської Федерації до відповідальності за підтримку бойовиків на сході України і дискримінацію українців і кримських татар в окупованому Криму.

6 березня свою позицію представить Україна, 7 — Росія, 8 і 9 березня Україна і Росія будуть представляти зауваження на позиції один одного.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+