Слухати

Сторона захисту Романа Насірова подала чергове клопотання про проведення судово-медичної експертизи

06 березня 2017 - 21:12
Про це розповідає журналіст Євген Будерацький, який цілий день знаходиться при будівлі суду
Сторона захисту Романа Насірова подала чергове клопотання про проведення судово-медичної експертизи / Новини на Громадському радіо

«Наразі сторона захисту подала чергове клопотання про проведення судово-медичної експертизи. ЦЦе вже друге таке клопотання, яке суд відхилив. Отже, зараз суддя приймає клопотання захисту, тому процес, напевно, трохи затягнеться».

Нагадаємо, що будівля Солом’янського райсуду Києва, де проходить засідання по справі відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова була нібито замінована. Після того, як не було знайдено вибухівки, судове засідання продовжилось.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+