Слухати

У судовому засіданні по справі Насірова перерва, поліція шукає вибухівку ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

У судовому засіданні по справі Насірова перерва, поліція шукає вибухівку ВІДЕО

06 березня 2017 - 17:58
Будівля Солом'янського райсуду Києва, де проходить засідання по справі відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова нібито замінована

Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар Сергій Хатаджинов

За його словами, після інформації про замінування приїхала пожежна машина, але під’їхати до будівлі суду вона не може, тому що місце заставлено поламаними машинами активістів Автомайдану.

«Але Насіров так само в залі засідань, він не під конвоєм, його ніхто не виводить, але і сам він нікуди не виходить», — сказав Хатаджинов.

Люди оточили будівлю, їх близько 50-100.

Хатаджинов додав, що представники поліції були в суді на момент інформації про замінування, зайшли до будівлі та, впевнившись, що загрози немає, вийшли.

Згідно трансляції, яку із залу суду веде Радіосвобода, оголошена евакуація співробітників, активістів і журналістів, які висвітлюють процес. Перерва в судовому засіданні триватиме як мінімум на 1 годину.

Нагадаємо, сьогодні продовжилось судове засідання щодо обрання запобіжного заходу відстороненому від виконання службових обов’язків голови Державної фіскальної служби Роману Насірову.

Термін обрання йому запобіжного заходу сплив 5 березня о 23.52.

Главі Державної фіскальної служби Роману Насірову інкримінують розкрадання державних коштів у сумі понад 2 млрд грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+