Слухати

Бойовики хочуть інспектувати підприємства на підконтрольній Україні території

07 березня 2017 - 17:56
Про це під час круглого столу "Донбас і Росія: нові механізми співпраці" в Раді Федерації заявила Наталія Никонорова, яка називає себе "в. о. глави МЗС ДНР"
Бойовики хочуть інспектувати підприємства на підконтрольній Україні території / Новини на Громадському радіо

«Донбас — промисловий регіон, і неправильне поводження з обладнанням несе ризики техногенних і екологічних катастроф, в результаті чого можуть постраждати не тільки жителі Донбасу, але і інших регіонів», — сказала вона, передає ТАСС.

За її словами, ризик нібито виникає через обстріли з боку українських військових.

«Всі знають, яка ситуація з ДФС (Донецька фільтрувальна станція), а при попаданні снарядів в склади з хлором, розумієте, що може статися — це і викид хлору і забруднення води. А при зупинці ДФС може статися залповий скид забруднених вод», — пояснила Никонорова.

Цікавить бойовиків «ДНР» і Дзержинський фенольний завод, розташований в підконтрольному Україні Торецьку.

«Якщо коротко — там теж все погано, дамба в критичному стані», — зазначила Никонорова.

Вона стверджує, що на теплоелектростанціях, що забезпечують енергією шахти, не вистачає вугілля: 

«При зупинці поставок електрики ускладниться ситуація на всіх підприємствах, зокрема, на шахтах, які для нас основні. Призупинення електропостачання призводить до того, що не можна відкачувати воду, це і загроза вибуху метану. Не виключена можливість підтоплення населених пунктів, тобто — наслідки катастрофічні «.

Нагадаємо, коли після обстрілу Донецької фільтрувальної станції українські фахівці хотіли приступити до відновлювальних робіт, бойовики певний час не давали гарантій припинення вогню.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+