Слухати

Чемпіонка Європи по бігу втікала від організаторки змагань (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Чемпіонка Європи по бігу втікала від організаторки змагань (ВІДЕО)

07 березня 2017 - 11:54
Британська легкоатлетка Лора Мьюр вперше в своїй кар'єрі виграла золото чемпіонату Європи на дистанції 1500 метрів

Після закінчення забігу вона хотіла зробити традиційне коло пошани — подякувати вболівальникам і пробігти по треку з прапором своєї країни, повідомляє «Еспресо».

Однак на шляху спортсменки встала одна з організаторів, яка заявила, що захід закінчується і в Мьюр немає часу на святкування. Незважаючи на це легкоатлетка спочатку попросила дати їй пробігти, а потім і зовсім вирішила оббігти організаторку.

Після забігу Мьюр розповіла, що порушила заборону організатора так як це її перша золота медаль і вона подумала, що, «в кінці кінців, вона не зможе зловити мене».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+