Слухати

Громадське радіо оголошує тендер на аудиторські послуги

07 березня 2017 - 17:35
Шукаємо кваліфіковану аудиторську компанію для проведення аудиту діяльності організації за 2016 - 2017 рр. Заявки можна надсилати не пізніше 16-го березня
Громадське радіо оголошує тендер на аудиторські послуги / Новини на Громадському радіо

ГО «Громадське радіо» шукає кваліфіковану аудиторську компанію із документально підтвердженим успішним досвідом надання послуг фінансової та організаційної перевірки за міжнародними стандартами організаціям неприбуткового сектору для проведення аудиту діяльності організації за 2016 — 2017 рр.

Прохання ознайомитися з тендерною документацією, що складається з:

а) даного Оголошення про тендер;

б) технічного завдання, що знаходиться за цим посиланням.

Умови проведення тендеру:

Аудит має бути проведений відповідно до міжнародних стандартів аудиту, які встановлені Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC) та технічного завдання, яке опубліковане на сайті ГО «Громадське радіо» (hromadskeradio.org) і кваліфікованим аудитором (Certified Public Account/Autorised Rublic Accountant).

Цінові пропозиції мають бути зазначені в гривнях, включаючи накладні витрати. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 21 березня 2017 року, 18:00 за київським часом. Переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 23 березня 2017 року, після детальної технічної, фінансової та правової оцінки поданих пропозицій.

Пропозиції, подані відповідно до цього оголошення та згідно з положеннями, визначеними у документах, що додаються, оцінюватимуться, виходячи із параметрів відповідності технічному завданню, якості та цінових показників, з урахуванням усіх витрат та суми податків.

Пропозиції повинні надсилатися в закритому конверті звичайною чи кур’єрською поштою на адресу: ГО «Громадське радіо», вул. Хрещатик 26, 01001, Київ, Україна, тел.: +380 (44) 321 0978

На конверті треба зазначити назву тендеру (0½017), назву учасника та слова: «До уваги: Алли Жук, в.о. головного бухгалтера».

ГО «Громадське радіо» залишає за собою право запитувати від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.

ГО «Громадське радіо» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації та власних внутрішніх політик та процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

Будь-які питання щодо цього тендеру можна надсилати у письмовому вигляді електронною поштою не пізніше 12:00 за київським часом 16 березня 2017 року на адресу allazhukk2@gmail.com.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+