Слухати

США призупиняють прийом біженців на 120 діб

07 березня 2017 - 09:54
Президент США Дональд Трамп призупинив на 120 днів прийом біженців і доручив своїй адміністрації за цей термін переглянути процедуру надання статусу біженця в Сполучених Штатах
США призупиняють прийом біженців на 120 діб / Новини на Громадському радіо

Як зазначається в тексті нового імміграційного указу Дональда Трампа, «держсекретар призупинить в’їзд біженців у США за програмою USRAP (United States Refugees Admission Program — чинна в країні програма прийому біженців — ІФ), а міністр внутрішньої безпеки призупинить рішення за заявами з проханням про статус біженця на 120 днів з моменту набутття чинності цього указу», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У документі наголошується, що протягом 120 днів держсекретар разом з міністром внутрішньої безпеки, після консультацій з директором національної розвідки, повинні провести огляд правил і визначити, чи не завдадуть вони шкоди безпеці США.

В указі наголошується, що нові правила не стосуватимуться тих, хто вже подав заяву на надання статусу біженців.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп призупинив видачу віз вихідцям з Ірану, Іраку, Судану, Ємену, Лівії, Сомалі та Сирії. Люди із цих країн, які мають green card, не могли в’їхати до США. Невдоволені такою міграційною політикою влаштували протести.

Читайте також: Як Америка протестує проти указу Дональда Трампа?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+