Слухати

У Луганську бойовики змушують бюджетників отримувати паспорти "ЛНР" - ЗМІ

07 березня 2017 - 11:07 215
До таких дій представники незаконних збройних формувань почали вдаватись після того, як в Росії заявили про визнання докуменnів, виданих в ОРДЛО

Так званих бюджетників непідконтрольного Луганська бойовики змушують отримати папери, видані структурами «ЛНР», які бойовики називають «паспортами».

За інформацією LIGA.net, в останні дні, тиск на деяких підприємствах і вузах з боку «керівництва» посилився.

«Спочатку нас вписали в списки «Миру Луганщини» (організація на кшталт партії в ОРЛО, — ред.), тепер мова йде про те, щоб ми міняли українські паспорти», — сказав LIGA.net луганчанин Сергій, ім’я якого змінено з метою безпеки.

Луганчанка Аліна додала, що не збирається змінювати свій паспорт.

«Вірю, що прийде Україна сюди. Я — не колабораціоніст», — підкреслила вона.

Однак, за словами, така позиція не у всіх.

«Багато реально, на жаль, пристосовуються і отримують ці папірці. Аргументують тим, що їм тут жити, на цій території, і потрібно підлаштовуватися якимось чином», — додала луганчанка.

Місцева мешканка Карина сказала LIGA.net, що тепер з такими «документами» вона зможе їздити спокійно не тільки в РФ, але і Абхазію і Придністров’я. Правда, вона не змогла відповісти на питання, що заважало їй це робити з українським паспортом.

Карина додала, що незважаючи на те, що отримає документи псевдореспубліки, український паспорт здавати не буде.

«Мені сказали, що його можна не здавати, хай полежить, а раптом знадобиться», — сказала вона.

Нагадаємо, в Росії заявили, що «документи» видані бойовиками жителям непідконтрольних територій Луганської та Донецької областей будуть визнані в Росії.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+