Слухати

Україна надала Росії список з 400 росіян, які відбувають покарання в Україні

07 березня 2017 - 09:22
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська надала список з 400 громадян РФ, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі в Україні
Україна надала Росії список з 400 росіян, які відбувають покарання в Україні / Новини на Громадському радіо

Про це заявила російський омбудсмен Тетяна Москалькова в ефірі телеканалу «Росія 24», передає ТАСС.

«Валерія Лутковська представила такий список з 400 громадян Росії, і ми з нею домовилися сьогодні в Женеві про те, що в разі необхідності відвідування цих громадян, пов’язаних з умовою відбування їх покарання, з наданням медичної допомоги, вона надасть мені сприяння в можливості приїхати до України і відвідати наших громадян «, — сказала Москалькова.

Нагадаємо, у грудні уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відвідала ув’язнених в Криму українців.

Читайте також: Намагаємося отримати дозвіл на відвідини українських в’язнів на території РФ, — В. Лутковська

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+