Слухати

В селі на Волині собаки покусали дітей

07 березня 2017 - 10:33 137
Подія сталась в селі Княгининок Луцького району. Хтось прикормив собак, які були навчені захищати територію, у подвір'ї школи. І тварини нікого на "свою" територію не пускали - покусали школярів

Про це повідомляє Інформаційне агентство «Волинські Новини» з посиланям на директорку підприємства «Ласка» Дану Новарчук.

З її слів, учора працівники виїжджали за викликом до села Княгининок. З’ясувалося, що ще минулого тижня на території школи сталося НП: школярів покусали бродячі собаки, які прибилися до території школи і не пускали їх. Тож в п’ятницю наприкінці дня на КП «Ласка» зателефонували з села і просили приїхати.

«Нам сказали, що постраждали десятки школярів. Виявилося, що цих собак хтось прикормив на території. А вони були навчені охороняти. Тож нападали на учнів, захищаючи територію», — розповіла Дана Новарчук.

Вона розповіла, що ловці прибули до школи в понеділок. Упіймали трьох собак, яких зараз помістили в ізолятор, щоб з’ясувати, чи не хворі тварини сказ. Щоправда, оглянувши візуально, каже вона, можна сказати, що собаки не агресивні, а їх поведінка мотивована тим, що вони охороняли територію, де їх підгодовували.

Якщо тварини виявляться здоровими, їх стерилізують і шукатимуть їм нових господарів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+