Слухати

Феміністичний марш: в натовп кидали пляшки із зеленкою та кефіром (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Феміністичний марш: в натовп кидали пляшки із зеленкою та кефіром (ВІДЕО)

08 березня 2017 - 12:33
У Києві проходить феміністичний марш за права жінок, в якому беруть участь чоловіки та жінки

Організатори маршу позиціонують його як хід проти насильства над жінками — в сім’ї, в суспільстві, в медичних установах. Трансляцію веде Радіо Свобода. Повідомляється як мінімум про 2 затриманих чоловіків, які кидали в натовп пляшки з зеленкою і кефіром.

«Біля учасників маршу порозбивали пляшки із зеленкою. Невідомо, що будуть робити далі. Марш рушив з місця. Активісти закликають не розтягуватись. Невідомо, чи будуть провокації ще», — йдеться в повідомленні.

Представник правозахисної організації Amnesty International розповіла Громадському радіо, що її друга і колегу, з яким вони йшли з марш, побив невідомий чоловік.

«Він сказав, що ми були на марші, який підтримує недолюдей, я так розумію — це жінки, оскільки ми були на феміністичному марші. Він сказав, якщо ми підтримуємо недолюдей, він вважає і нас недолюдьми і два рази вдарив в голову нашого координатора проекту освітніх проектів Володимира», — сказала Покальчук.

Чоловік зник, а правозахисники викликали поліцію, але поліцейські ще не приїхали.

Напередодні організатори заявили, що отримували погрози на свою адресу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+