Слухати

Нападник, який облив зеленкою учасників маршу у Києві, пояснив свої дії (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Нападник, який облив зеленкою учасників маршу у Києві, пояснив свої дії (ВІДЕО)

08 березня 2017 - 15:02
Затриманий за напад на учасників феміністичного маршу у Києві вважає, що подібні заходи йдуть не на користь взаєминам між чоловіками та жінками

«Це протест проти таких акцій, які наше суспільство тільки розкладають, намагаються відчужити українську дівчину і українського чоловіка», — пояснив нападник.

Він зазначив, що не представляє жодну політичну силу.

Активісти заявили, що хочуть, щоб 8 березня залишилось вихідним днем, оскільки це дає можливість вільно збиратись на демонстрації, не побоюючись, що на роботі звільніть через прогул.

Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов феміністичний марш у підтримку прав жінок. На його учасників напали невідомі — облили зеленкою та кефіром.

Крім того, представника Amnesty International двічі вдарили по голові. 

Ліза Кузьменко, «Громадське радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+