Слухати

Чаус просить політичного притулку. Прокурори — готуються до його екстрадиції

09 березня 2017 - 17:21
Заарештований в Молдові український суддя Микола Чаус попросив у президента Молдови політичного притулку
Чаус просить політичного притулку. Прокурори — готуються до його екстрадиції / Новини на Громадському радіо

Захист заарештованого в Кишиневі судді-втікача Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса звернувся до президента Молдови — просять надати йому політичний притулок.

Як розповів Громадському радіо глава Антикорупційної прокуратури Молдови Віорел Морарь, в їх роботі нічого не змінилося — прокурори все одно готують документи на екстрадицію:

«Його захист надав нам копію звернення до президента Республіки Молдова про політичний притулок. У нас зрозуміла процедура, ми цим займаємось. Ваші прокурори запросили його екстрадицію. Розпочата процедура екстрадиції. В цьому відношенні немає ніяких змін».

Нагадаємо, суддя Микола Чаус заарештований на 15 діб після того, як сам прийшов до молдовської поліції і повідомив, що незаконно перетнув кордон Молдови.

9 серпня 2016 детективи Національне антикорупційне бюро України викрило Миколу Чауса на отриманні хабаря в 150 000 доларів, він ховав гроші в банці, закопаній в городі.

11 листопада Інтерпол оголосив Чауса в міжнародний розшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+