Слухати

Іноземці в Кропивницькому читали вірші Тараса Шевченка (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Іноземці в Кропивницькому читали вірші Тараса Шевченка (ВІДЕО)

09 березня 2017 - 09:46
Студенти-іноземці з Донецького національного медичного університету, що базується зараз у Кропивницькому читали вірші Тараса Шевченка

 

 

Вихідці з Марокко, Єгипту, Узбекистану, Гани, Ємену, Індії, Лівії, Лівану читали вірші українського поета та письменника на базі Кіровоградського обласного музею. Також на відео використані кадри українських краєвидів.

Читали студенти і «Заповіт», який переклали на 150 мов світу та який брали за основу композитори, зокрема, Микола Лисенко.

Нагадаємо, що минулого року «Заповіт» вперше було перекладено на китайську мову. Робота тривала рік. На китайську «Заповіт» перекладали з українського. До того, переклад на інші мови робили з російської.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+