Слухати

У Каневі на Тарасовій горі під час покладання квітів сталися сутички (ВІДЕО)

09 березня 2017 - 15:03 1518
У річницю святкування дня народження Тараса Шевченка у Каневі на Тарасовій горі виникли сутички між активістами націонал-патріотичних сил Черкащини та представниками партії «Український вибір»

Близько 50-ти представників «Українського вибору»  прибули до могили поета для покладання квітів. При цьому, відмовившись від використання сходів, делегати автобусом об’їхали гору з іншого боку та висадились з тильної сторони музею, передає місцевий сайт «Про все».

«Ми приїхали з Київської області делегацією православних, християнських громадських організацій, у тому числі й «Українського вибору». Cьогодні день народження поета Тараса Шевченка і ми хочемо вшанувати його пам’ять, — зазначив у коментарі виданню керівник делегації Валерій Блідар.

sutychky1.jpg

Сутички на Тарасовій горі // "Про все"
Сутички на Тарасовій горі
«Про все»

У цей час активісти «Цивільного корпусу» та «Свободи», які побачили, що автобус об’їжджає сходи, кинулись йому навперейми та заблокували заїзд опонентів «живим ланцюгом», вигукуючи «Геть!», «Ганьба!», «Геть московських окупантів!».

Спроби делегатів із Києва пройти до музейного комплексу та пам’ятника Т. Шевченку наштовхнулись на жорсткий спротив. Частина делегатів спробувала пробитись, але націонал-патріоти, застосувавши фізичну силу, не пропустили їх, вимагаючи негайно зупинитись та забратися геть.

sutychky2.jpg

Сутички на Тарасовій горі // "Про все"
Сутички на Тарасовій горі
«Про все»

Читайте також: Іноземці в Кропивницькому читали вірші Тараса Шевченка (ВІДЕО)

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+