Слухати

З «Альфою» мені нічого не страшно - бійчиня про чотирилапу помічницю ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

З "Альфою" мені нічого не страшно - бійчиня про чотирилапу помічницю ВІДЕО

09 березня 2017 - 17:02
На фронт солдат-зв'язківець 14-ї окремої механізованої бригади Анастасія Рибчук пішла, коли їй було 18 років. Разом з нею вирушив і її собака

Коли Анастасія Рибчук вирішили піти на службу у військкоматі її відмовляли, посилаючись на те, що їй лише 18 років. Втім, згодом таки призвали. З освітою Анастасія — кухар. З роботи кухара і почалась її робота на фронті. До зони АТО вона вирушила зі своєю чотирилапою помічницею «Альфою».

З нею, каже бійчиня, їй не страшно:

«Вночі заступала в наряди. Самій би мені ходити тут було б страшно. З «Альфою» йду мені нічого не страшно. Всі її знають. Вона привітна. Люди дивуються, що бійцівська порода. За ці чотири роки, поки ми з нею дружимо, нічого не разу не було. У мене маленькі брати, вона няньчить. Буквально з 5 місяців няньчила дітей. Любить всіх», — каже Анастасія та додає:

«Це як кіт».

Потім Анастасія Рибчук стала санітаркою, а зараз її відрядили на зв’язок:

«В зоні бойових дія я суто на зв’язку і в подальшому планую перевестись на зв’язок. Мені подобається, цікавлюся цим».

Читайте також: Як побачив мене, думав, по-людськи закричить — історія кошеня на передовій ВІДЕО

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+