Слухати

Кримчанам з російським паспортом не оформлюють кредити в Москві (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Кримчанам з російським паспортом не оформлюють кредити в Москві (ВІДЕО)

10 березня 2017 - 12:55
Жителька Криму, у якому є російський паспорт, і яка живе у Москві, спробувала купити в кредит телефон в кількох магазинах

Як видно з відео, представники чотирьох банків не дали їй це зробити. Вони пояснювали: Крим не підключено до загальної мережі. Коли представник банку почне оформлювати анкету і потрібно буде вказати вказати місто, то система не дозволить обрати жоден з населених пунктів півострова.

Пояснити, чим викликана така дискримінація, жоден з банківських співробітників не зміг. Посилались лише, на вказівку від керівництва, яке в свою чергу, не пояснювало співробітникам таке рішення.

Зазначається, що відео було відзнято в лютому 2017 року. Втім, в одному з кредитних відділів жінку запевняли, що «Крим нещодавно увійшов до складу Росії». А на її запитання: «Крим не наш виходить?» працівник відповів: «Судячи з усього…»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+