Слухати

Підприємства ДТЕК, розташовані в ОРДЛО, припинили видобуток вугілля

10 березня 2017 - 09:08 76
Вугледобувні підприємства енергохолдингу ДТЕК, які розташовані на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької і Луганської областей, призупинили видобуток вугілля

Про це повідомив інформаційне агенство «Минпром» з посиланням на представника прес-служби «ДТЕК Енерго».

«Вугледобувні підприємства ДТЕК Шахта «Комсомолець Донбасу», «ТЕК Свердловантрацит» і «ДТЕК Ровенькиантрацит» призупинили видобуток», — повідомив він.

З 13 лютого практично повністю заблоковано залізничне сполучення через лінію розмежування, в результаті чого видобувається на неконтрольованої території вугілля не може поставлятися на українські ТЕС.

В кінці лютого самопроголошені «ДНР» і «ЛНР» заявили про введення з 1 березня так званого «зовнішнього управління» на українських підприємствах.

2 березня на сайті Ірландській фондовій біржі було опубліковано повідомлення DTEK Finance про те, що за станом на 14:00 того дня ДТЕК повністю контролював і керував усіма своїми активами, що знаходяться на тимчасово непідконтпрольних територіях.

На кінець 2016 року в ОРДЛО сконцентровано 8% виробничих потужностей компанії по генерації електроенергії, 25% — з видобутку вугілля і 10% — з передачі електроенергії.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+