Слухати

У Мінську затримали Дмитра Дашкевича (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Мінську затримали Дмитра Дашкевича (ВІДЕО)

10 березня 2017 - 11:39
Одного з лідерів "Молодого фронту" затримали під час живої трансляції в Фейсбуці. На останніх секундах трансляції Дашкевича підійшли невідомі

В кінці відео чутно, як жінка представляється міліцією. Після цього починається штовханина і трансляція обривається.

В даний момент телефон Дашкевича не відповідає, повідомляє Радіо Свобода.

Через кілька хвилин після затримання голова Руху «За свободу» Юрій Габаревіч виставив в своєму профілі на Фейсбуку відео затримання.

Молодиий фронт — це білоруський молодіжний громадсько-політичний рух, національно-демократичного та християнсько-демократичного спрямування. Ця організація не зареєстрована в Білорусі.

У 1997 році відбувся марш організований Молодим Фронтом «Білорусь у Європу!». Офіційно датою створення руху вважається вересень 1997 року, коли відбувся установчий з’їзд Молодого Фронту. 

«Молодий Фронт» організовує вуличні акції щороку. За часи свого існування організація провела десятки громадсько-політичних кампаній, найбільш відомі з яких: «Акція Любові», «Наше місто!», «Білорусь в Європу!», «Вироби», «Обирай!», «Ні третьому терміну!», «Хочемо нового!», «Бойкот 2008!», «Білорусь шоу», «Комунізм під трибунал!», «Білоруську книгу дітям!», «Різдвяний фест».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+