Слухати

У США відкриється виставка, присвячена українським жінкам та війні (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У США відкриється виставка, присвячена українським жінкам та війні (ВІДЕО)

10 березня 2017 - 08:32
Відкриття виставки заплановано на 10 березня. Експозицію можна побачити Українському Національному Музеї в Чикаго

Про виставку повідомляє куратор Українського Національного Музею в Чикаго Марія Климчак. Вона ж збирала інформацію про жінок. 

«Це ще одна нагода розказати американцям про війну через вірші Олени Білозерської, мужність і силу волі Яни Зінкевич, невтомну діяльність волонтерів Марини Комарової, Катерини Нечаєвої, Дарії Андрусенко-Якотюк, Ольга Галепи, Катерини Бережної,Ольги Коник, Валентини Варави, через пісню-молитву улюбленої сестрички-американки Бріі Блессінг, яка у своєму турне Америкою зібрала кошти, щоб поділитися різдвяною радістю з захисниками України…», — написала Климчак.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+