Слухати

Учасники блокади торгівлі з ОРДЛО погрожують заблокувати електропостачання / Новини на Громадському радіо

Учасники блокади торгівлі з ОРДЛО погрожують заблокувати електропостачання

10 березня 2017 - 16:12
Люди, що називають себе ветеранами АТО, погрожують заблокувати поставки електроенергії та водопостачання на непідконтрольну частину Донбасу

Про це заявив другий командир батальйону «Донбас» Анатолій Виногродський, проте у коментарі Громадському радіо уточнив, що просто допускає таку можливість.

«Я сказав, що може бути. Насправді на першому етапі ми збираємось перекрити відправлення товарів до Росії з 2 числа і закрити відділення «Сбербанку» Росії. Про все інше — по узгодженню з патріотами України. Ми заздалегідь не розповідаємо про методи, які застосовуємо», — сказав Виногродський.

За його словами, такі дії підштовхнуть Росію припинити свої агресивні дії по відношенню до України.

Нагадаємо, люди, які називають себе ветеранами АТО з січня блокують залізничне сполучення на Донбасі учасники блокади Донбасу вимагають звільнення всіх полонених і прийняття закону про визнання території Донбасу окупованою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+