Слухати

Бойовики показали наслідки обстрілу Кадіївки (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Бойовики показали наслідки обстрілу Кадіївки (ВІДЕО)

11 березня 2017 - 14:12
Обстріл стався вранці 11 березня. За інформацією бойовиків значних руйнувань зазнали 15 житлових будинків Кадіївки (колишній Стаханов, з 2014 року контролюється "ЛНР")

Одна з жінок розповідає, що спочатку: спочатку почули вибух. Потім вибігли з будинку та почали розпитувати сусідів, чи всі живі.

«Люди кричали: «Так, живі!» — говорить жителька Стаханова.

Вона зазначає, що одразу приїхали ремонтники, щоб відновити газопостачання — під час обстрілів було перебито газову трубу.

На запитання чому обстріляли житловий сектор жінка не змогла відповісти і утрималась від відповіді на запитання «хто стріляв».

«Я вважаю, що ті, хто воює, вирішують це питання між собою, а не з людьми, які живуть на мирній території», — говорить жінка.

Ще один місцевий житель на запитання щодо обстрілів відповів:

«Хто тут стріляв. Тут і рушниці ні в кого немає. Все повідбирали давно…»

Ще одна жителька обстріляного району відповіла, що обстріли ведуться з боку Троїцького та Попасної, які контролюються Україною.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+