Слухати

Краматорськ: поліція розняла прихильників та противників блокади торгівлі з ОРДЛО / Новини на Громадському радіо

Краматорськ: поліція розняла прихильників та противників блокади торгівлі з ОРДЛО

11 березня 2017 - 17:34
На мітинг за блокаду торгівлі з ОРДЛО прийшли і її супротивники, які вигукували «Ганьба!»

У Краматорську пройшов мітинг на підтримку так званої блокади Донбасу. На нього прийшли також противники блокади, повідомляє журналіст Дмитро Пальченко, який був на місці подій.

За його словами, на акції було близько 500 людей.

На мітинг також прийшли і прихильники так званої блокади торгівлі з ОРДЛО (окремі райони Луганської та Донецької областей).

Як розповів один з активістів мітингу, представники супротивників блокади змішались з тими, хто за блокаду і, коли почали лунати лозунги «Краматорськ — за блокаду», «Звільнити полонених!», супротивники блокади почали вигукувати «Ганьба!».

Після цього між супротивниками та прихильниками блокади почались конфлікти.

До застосування сили не дійшло — поліція розняли протиборчі сторони. 

«Частина, яка за блокаду — залишилась біля пам’ятника Шевченку, а частина, яка проти — перемістилась ближче до виконкому», — зазначив журналіст.

На запитання скільки правоохоронців було на мітингу, журналіст відповів: «Достатньо, щоб зробити роз’єднання цієї масовки людей».

Також Дмитро Пальченко додав, що супротивники блокади згодом покинули місце проведення мітингу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+