Слухати

Військовим показали, як допомагати побратимам на полі бою (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Військовим показали, як допомагати побратимам на полі бою (ВІДЕО)

11 березня 2017 - 16:56
Військовослужбовці у зоні АТО вдосконалюють практичні навички із надання первинної медичної допомоги у польових умовах

На відео, яке оприлюднило Військове телебачення інструктори розповідають військовим, що треба робити, коли побратима поранено на полі бою, обговорюється вміст аптечки.

Старший санінструктор Михайло Макаренко розповідає: зайняття ґрунтується на стандартній схемі надання першої допомоги в «червоній» зоні:

«Сьогодні я робив акцент на тому, щоб підготувати військових до надання першої допомоги тоді, коли санінструктор і кваліфікована перша медична допомога затримуються та не може надати допомогу, за допомогою своєї стандартної аптечки», -говорить санінструктор. 

Він зазначає, на зайнятті пояснював військовим: за допомогою стандартної аптечки можна зупинити кровотечу, повністю мобілізувати, повністю знеболити та провести профілактику. Тобто одна аптечка може замінити маленький шпиталь до приїзду повноцінного шпиталю. 

А потім, за допомогою цієї ж аптечки, хірург може надати лікарську допомогу, пояснює санінструктор.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+