Слухати

До Луганська прибули родичі чотирьох українських заручників - Тандит / Новини на Громадському радіо

До Луганська прибули родичі чотирьох українських заручників - Тандит

12 березня 2017 - 19:06
За даними бойовиків, мова йде про заручників, які раніше були військовослужбовцями України

Родичі чотирьох колишніх українських військових, які перебувають в полоні бойовиків, прибули до Луганська. Цю інформацію Громадському радіо підтвердив радник глави СБУ Юрій Тандит.

«Обговорювалося питання, пов’язане з переміщенням близьких наших заручників в ОРЛО. Вони сьогодні перетнули лінію розмежування і фактично зараз знаходяться в Луганську. Ми думаємо, що візит недовго буде проходити. Вони (родичі — прим.) хочуть зустрінутися зі своїми близькими. З боку ОРЛО погодилися з ініціативою. Дуже важливо пам’ятати про те, що ми йдемо на компроміси, щоб звільнити хлопців. Для нас дуже важливо, щоб не припинялося спілкування з нашими заручниками», — заявив Тандит.

При тому радник голови СБУ заявив, що готовий обговорювати подібний візит з того боку до підконтрольної Києву території.

«Якщо родичі якісь є, то ми готові обговорювати будь-які варіанти. Головне, щоб не було ніяких провокацій. Ми бачимо, на жаль, по поїздці, яка була організована в Донецьк, яку активність проявляли російські засоби масової інформації, бачили, що відбувалося тоді. Хоча на жаль, ніякого результату ми не отримали», — додав він.

Раніше повідомлялося, що четверо цих військовослужбовців, які зараз знаходяться у полоні бойовиків, насправді в Україні підозрюються в дезертирстві. Тандит це коментує наступним чином:

«Я б не хотів давати жодних оціночних суджень. Для нас для СБУ важливо повернути цих хлопців. А потім вже коли вони повернуться — будемо діяти в рамках чинного закону», — заявив він.

У бойовиків заявляють, що сьогоднішній делегації гарантують безпеку.

Раніше Савченко розповіла про свою поїздку в ОРДО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+