Слухати

Свідки побиття дитини в супермаркеті Києва розповіли подробиці інциденту

12 березня 2017 - 15:18
У Києві клієнти звинувачують охоронців супермаркету Мегамаркет в тому, що вони побили 15-річного хлопчика
Свідки побиття дитини в супермаркеті Києва розповіли подробиці інциденту / Новини на Громадському радіо

Про це пише на своєму Фейсбук заявив Іван Приймаченко, більше відомий як співзасновник сервісу онлайн-тренінгів Прометеус. Як розповів Приймаченко Громадському радіо, він був на місці подій вже через 2 хвилини після початку скандалу.

«Хлопець, якому 15 років, взяв декілька горіхів з розкладки, охорона схопила його, руки заламала і почала тягнути до підсобки. Він почав кричати «На допомогу!» Якесь подружжя, яке було там, спробувала пройти за охороною у це підсобне приміщення і питали: «Що ви, власне, робите? Хто ви?» На що і жінці, і чоловіку скрутили руки і з нецензурною лайкою, з використанням сили викинули їх із цього службового приміщення. І в цей момент підійшов я», — розповів Приймаченко.

Як стверджує Приймаченко, свідки події викликали поліцію, і почали вимагати в охорони, аби вони дали побачити хлопця. Близько години свідків не пускали до нього.  

«Поліція приїхала, через якийсь час ми змогли зайти всередину. Хлопець був там, він розповів, що йому дали по ребрам декілька разів. Погрожували ребра зламати. Так само на відео є його свідчення», — додав Приймаченко.

Приймаченко додав, що незабаром має з’явитися відео з подій, яке вдалося зняти свідкам. За словами іншого свідка Антона Сененка, поліція взяла заяви свідків, але заявила, що допитувати хлопця може лише у присутності матері, а вона зараз за кордоном. Як стверджує Сененко, потім за хлопцем приїхала швидка, і він на ній поїхав разом зі своїм дядьком. Громадське радіо намагається зв’язатися з поліцією, аби отримати коментар від них. Гаряча лінія супермаркету Мегамаркет сьогодні не відповідає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+