Слухати

Через обстріли бойовиків Авдіївка знову без світла — ДСНС / Новини на Громадському радіо

Через обстріли бойовиків Авдіївка знову без світла — ДСНС

13 березня 2017 - 10:07
Державна служба з надзвичайних ситуацій констатує відсутність централізованого енергопостачання в Авдіївці Донецької області станом на 7:00 понеділка, 13 березня

Про це йдеться в повідомленні ДСНС.

«Станом на 7 годину 13 березня централізоване електропостачання відсутнє. Теплопостачання в місті, де проживає близько 22 тис. людей, здійснюється централізовано за рахунок теплоцентралі Авдіївського коксохімічного заводу. Створено запас води в міському резервуарі об’ємом 4 тис. Куб. М. Об’єкти соціально побутової сфери, які не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 6 генераторів ДержНС», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+