Слухати

Фейкові новини: як не дати себе обманути?

13 березня 2017 - 10:52
Запрошуємо 14 березня 2017 року о 19:00 на Лекцію Головного редактора Громадського радіо Кирила Лукеренка в МедіаХабі (Київ, Суворова 4/6)
Фейкові новини: як не дати себе обманути? / Новини на Громадському радіо

Головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко більше 20 років вчився відрізняти новини, які придатні для публікації, від інших. Тепер він готовий поділитися своїми секретними технологіями з кожним, а не тільки із редакторами та журналістами.

Ця лекція буде цікава не тільки журналістам, але й кожному, хто хоче навчитися самостійно аналізувати надану інформацію та приймати власні рішення. 

Поговоримо про наступне: 
 — як фільтрувати інформацію та не дати себе обманути;
 — що таке «фейкові» новини та як їх відрізнити від інших;
 — як навчитися публікувати тільки перевірену інформацію;
 — як подати інформацію так, щоби споживач приймав власні рішення;

Кирило Лукеренко отримав диплом журналіста у Національному університеті ім. Т.Г.Шевченка у 1993 році. В 1995 року навчався за програмою професійного розвитку в Університеті Південної Кароліни (США). 

Згодом став магістром політології (Центрально-Європейський Університет в Будапешті), та магістром міжнародних відносин (Лондонська Школа Економіки). У роки навчання проходив практику на «Радіо Свобода» у Празі та на «Голосі Америки» у Вашингтоні. Був власним кореспондентом газет «ВВ» в Лондоні та «День» в Будапешті, висвітлював події в Україні, Білорусі та Молдові для інформаційної агенції Deutsche Presse-Agentur. 

В різні роки працював продюсером і спецкореспондентом Української служби Бі-Бі-Сі у Лондоні і Києві, шеф-редактором служби новин «Нового каналу», редактором випуску «Подробностей» на «Інтері». Вів програму «Агенти впливу» на телеканалі НТН. Кілька місяців був редактором програми на каналі ТВі (до зміни власника 2013 року). 

З літа 2013 року — Головний редактор «Громадське радіо». 

Вхід: 150 гривень. 
Кошти будут перераховані на сайт “Спільнокошт” в проект “Громадське радіо в твоєму місті!”, де ми збираємо гроші на розширення мовлення у нові міста

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+