Слухати

Порошенко ініціює позбавлення громадянства українців, що отримали іноземні паспорти

13 березня 2017 - 15:17
Президент Петро Порошенко запропонував Верховній Раді позбавляти українського громадянства осіб, які добровільно отримають громадянство інших країн
Порошенко ініціює позбавлення громадянства українців, що отримали іноземні паспорти / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив журналістам представник президента у Верховній Раді, депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, — передають «Українська правда».

«Сьогодні, 13 березня, президентом був поданий у Раду й визначений як невідкладний законопроект, що стосується вирішення проблеми з подвійним громадянством», — сказав він, тоді як сам текст законопроекту № 6175 на сайті парламенту ще не оприлюднено.

«Цим законопроектом буде чітко встановлено, що особа, що добровільно набула громадянства іншої держави, буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги про припинення українського громадянства», — зазначивв Герасимов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+