Слухати

Представники «Національного корпусу» замуровують цеглою офіс «Сбербанку» у Києві (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Представники «Національного корпусу» замуровують цеглою офіс «Сбербанку» у Києві (ВІДЕО)

13 березня 2017 - 13:04
Під офісом «Сбербанку Росії» у столиці наразі відбувається акція протесту, ініціатори якої — представники «Національного корпусу»

Представники партії «Національний корпус» замуровують вхід до офісу «Сбербанку» у Києві.

Наразі учасники акції замуровують вхід до банку за допомогою цегли.

Один із учасників у мікрофон розповідає про мотиви даної акції. Основні тези, що лунають, це — «необхідність боротьби з бізнесом країни-агресора».

«Народ не має бути осторонь. Присутність в Україні російських банків, які приймають участь у військовій агресії проти України, продовжує зростати», — зазначає представник протестувальників.

Нагадаємо,  що у ніч на неділю, 12 березня «невідомі патріоти» заблокували роботу десятків банкоматів російських банків, заливши їх монтажною піною.

Як відомо, Національний корпус очолює Андрій Білецький, вона створена у 2016 році з представників цивільного корпусу «Азов» та ветеранів полку «Азов».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+