Слухати

Затриманих на адмінкордоні з Кримом правозахисників відпустили

13 березня 2017 - 20:28
Наразі звільнені перебувають на контрольному пункті «Каланчак»
Затриманих на адмінкордоні з Кримом правозахисників відпустили / Новини на Громадському радіо

Керівниця «Кримської правозахисної групи» Ольга Скрипник, правозахисник Володимир Чекригін та представник омбудсмена наразі перебувають на території українського КПВВ «Каланчак». Про це «Громадському радіо» повідомила правозахисниця Олена Лисенко, яка перебуває на місці подій.

«Вони зараз у наших прикордонників, але ми чекаємо біля блокпосту і сподіваємося, що за декілька хвилин вони будуть із нами. Ми хвилювалися, чи буде якась кримінальна справа», — повідомила Лисенко.

Факт звільнення затриманих підтвердив керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко.

«Все минулося. Всі троє вже на КПП Каланчак, це КПП під контролем українських прикордонників. Дякуємо всім небайдужим», — написав Крикливенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Нагадаю, керівницю Кримської правозахисної групи» Ольгу Скрипник, правозахисника Володимира Чекригіна та представника українського омбудсмена, ім’я якого не розголошувалося, сьогодні затримали російські силовики у буферній зоні на адмінкордоні з окупованим Кримом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+